Home

F 750 GS a F 850 GS

Zcela nové F 750 GS a F 850 GS

Již od svého debutu v roce 2007 jsou modely GS řady F představiteli prémiových jízdních zážitků v typickém duchu „Made by BMW Motorrad“ a patří mezi zástupce segmentu Adventure střední třídy. Stejně jako dříve, i nyní zkratka GS ztělesňuje dokonalou syntézu optimálních vlastností pro cesty na dlouhé vzdálenosti, kombinovanou se sportovní dynamikou a špičkovými terénními vlastnostmi.

Stručně řečeno: BMW GS je dokonalým společníkem na průzkum odlehlých koutů zeměkoule v sedle motocyklu. Po téměř deseti letech neustálého vývoje tohoto modelu se společnost BMW Motorrad nyní rozhodla své modely GS střední třídy kompletně přepracovat v souladu s cílem vytvořit dokonalý motocykl, který je ještě jednodušší na ovládání a pohodlnější, ať už je využíván pro sportovní jízdu po zpevněných komunikacích, na cesty se zavazadly a spolujezdcem, nebo na dobrodružné výlety do terénu.

Nové F 750 GS a F 850 GS ještě více než jejich předchůdci míří na svou osobitou klientelu. F 750 GS je určeno všem jezdcům, kteří upřednostňují vzhled a koncepční pojetí cestovního endura v kombinaci s nízko umístěným sedlem, vysokým výkonem, nízkými náklady a všestrannými schopnostmi. Naproti tomu nové F 850 GS, které kromě výše zmíněného nabízí vyšší výkon a točivý moment, oplývá ještě větším zaměřením na cestování, doplněným o špičkové schopnosti v terénu.

 

Chceš si domluvit testovací jízdu, nebo jsi v článku něco nenašel? Dej nám vědět.

BMW Motorrad Hradec Králové:

Jakub Zídek
Prodejce motocyklů

+420 601 326 857
zidek@stratosauto.cz

BMW Motorrad Praha:

Martin Kníže
Prodejce motocyklů

+420 702 051 966
knize@stratosauto.cz